kalite-politikası

Kalite Politikamız

 

Adana Yeni Metal Sanayi’de 1500 m2 alan üzerine kurulu olan Sia Mektaronik; müşteri ihtiyaçlarına çözüm getirmeyi,avantajlı ürünler sunmayı, ürün güvenliğine sahip ve kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı, ambalajda zekice fikirler geliştirerek marka değeri yaratmayı, müşteri odaklı bir firma olup müşteri isteklerini zamanında, eksiksiz ve en iyi kalitede karşılamayı ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttırmayı, sektöründe lider kurum olmayı, en yeni teknolojileri takip ederek mevcut donanımı geliştirmeyi, çalışanların firmamız ile gurur duymasını sağlamak için huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlamayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sia Mekatronik dürüst, kararlı, programına bağlı, sorumluluğunun farkında ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini esas alan bir firmadır. Müşteri odaklı ürünler ve hizmetler sunan Sia Mekatronik, inovasyon, müşteri memnuniyeti ve maliyet geliştirme açılarını ön planda tutarak, ürün ve çözüm geliştirmek için sürekli ve entegre bir AR-GE kültürüne sahiptir. Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen müşterilerimizin şirketimize katkılarının bilincinde olarak geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz. Bu sayede 2004 yılından bu güne, sürekli gelişerek yolumuza devam etmekteyiz.

Kaliteli Hizmet : Müşterilerimize her zaman kaliteli ve işlevsel hizmet verme çalışmaları içerisindeyiz.

Eğitim ve Belge Çeşitliliği: Müşterilerimiz tarafından talep edilen hemen hemen bütün belgeleri ve eğitimleri  müşterimize sağlamaktayız.

Tecrübe: 2004 yılından beri ürettiğimiz birçok makine ile tecrübe kazanmış ve bu tecrübeyi müşterilerimizin memnuniyeti ile devam ettirmekteyiz.

Fiyat istikrarı: Bizim önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşterilerimizle devamlığımızı ve partnerlik sürdürülebilirliğimiz açısından fiyatlarımızı hem bizim hem de müşterilerimizin memnun olacağı bir skalada belirlemekteyiz.

Güven: 2004’ten beri tamamladığımız projeler ile müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanarak bu güvene layık olmaya devam etmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsal Yapı: Firmamız kurumsal bir yapıya sahip olup, tüm geri bildirimleri değerlendirerek örgütsel yapısını tekrar tekrar güncellemektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?